Z Bartoszem Małeckim współpracujemy od dwunastu lat. Jest osobą, na którą zawsze mogliśmy liczyć, rzetelną i terminową.

Specyfika współpracy z nami, jako agencją reklamową wymaga od Bartosza Małeckiego odnajdywania się w nierzadko trudnych warunkach.

Na co dzień korzystamy z wiedzy Bartosza Małeckiego w dziedzinie nowych technologii i jego doświadczenia w branży public relations. Projektowane przez niego witryny firmowe oraz usługi z zakresu content design pomagają nam w konsekwentnym budowaniu wizerunku agencji i odróżnianiu się od konkurencji. [oryginalna treść]

Marek Gargała, CEO Publicis

 

***

Od wielu lat współpracujemy z firmą Artpage.pl w zakresie obsługi naszej strony internetowej jak i pozycjonowania wyników naszej firmy w Internecie. Współpraca przebiega bez zastrzeżeń, firma bardzo rzetelnie i sprawnie wykonuje nasze zlecenia, śledzi aktualne trendy i proponuje rozwiązania, których efektem jest osiągnięcie czołowych pozycji w wyszukiwarkach internetowych. Doceniamy także pogłębione i wszechstronne, comiesięczne raporty z wykonanych czynności wraz z analizą wyników.”

Dorota Granowska, Dyrektor Zarządzający Elesa+Ganter Polska Sp. z o.o.

***

Bartosz Małecki to profesjonalista w każdym calu. Wie, czego oczekują klienci, tworzy strony WWW wyróżniające się w sieci na tle konkurencji i w dodatku umie je pozycjonować. Dodatkową jego zaletą jest styl współpracy: Bartek identyfikuje się z klientami, jest zawsze do dyspozycji, pomaga, gdy pomoc jest potrzebna i – w odróżnieniu od wielu specjalistów z tej branży – nigdy nie mówi: “dziwne, a u mnie działa…``”.

Andrzej